V Stožicah slavje Olimpije

Oslabljeni Slatinčani so v 6. krogu Lige Nova KBM morali priznati premoč Petrol Olimpiji (99:81).

Košarkarji Rogaške so v Stožicah do polčasa še držali priključek z razpoloženo Olimpijo, tekmo pa je odločil delni izid 10:0 sredi 3/4 za vodstvo Ljubljančanov z 69:51. Damjan Novaković tudi tokrat in še nekaj časa ne bo mogel računati na poškodovanega Rashuna Davisa.

Damjan Novaković: "Odigrali smo soliden prvi polčas in izjemno slabo tretjo četrtino, ki je določila zmagovalca te tekme. Čestitke Olimpiji za zmago."

Rogaško v tem tednu čakata dve domači tekmi. V sredo v goste prihaja dolgoletni ABA ligaš - MZT Skopje Aerodrom. V soboto pa se v dresu Heliosa v Rogaško Slatina vrača nekdanji kapetan, Miha Fon.