Ligi Nova KBM, Pokalu Spar in ABA Ligi 2.
Članska ekipa
Liga Nova KBM
Laščanom tudi drugi medsebojni obračun
Košarkarji Zlatoroga so še drugič v tej sezoni premagali Rogaško. V Laškem je bilo 93:78.
Pred Rogaško pomembno gostovanje v Laškem
V 14. krogu Lige Nova KBM naši košarkarji gostujejo v Laškem. Tekma v Dvorani Tri lilije bo v soboto ob 19. uri.
ABA Liga 2
Nori ritem je terjal svoj davek
Rogaška je na že sedmi tekmi v 14-ih dneh doživela svoj drugi poraz. Dynamic je bil boljši z 80:75.
Urban Durnik je nov član Rogaške
22-letni 204 cm visoki (krilni) center je sezono začel v dresu Helios Suns.
ABA Liga 2
Proti Dynamicu po četrto zaporedno zmago
48 ur po pokalnem obračunu v Ljubljani naše košarkarje čaka nova, že sedma tekma v tem letu.
  • Pokal SPAR
    Kljub zmagi brez zaključnega turnirja Pokala Spar
    Košarkarji Rogaške so v drugem polčasu druge četrtfinalne tekme proti Petrol Olimpiji najprej nadoknadili 18 točk zaostanka, v zadnjih minutah pa še tiste tri iz prve tekme, a so na koncu po nek
  • Liga Nova KBM
    Rogaška nadaljuje z dobrimi predstavami
    Slatinčani so proti Iliriji še drugič v tem tednu presegli stotico in prišli do četrte zmage v mesecu januarju (106:99).
    Prihaja Ilirija
    Rogaško v 13. krogu Lige Nova KBM v soboto, 12. januarja, čaka že peta tekma v mesecu januarju.