Klubske novice

Liga Nova KBM
Pred Rogaško pomembno gostovanje v Laškem
V 14. krogu Lige Nova KBM naši košarkarji gostujejo v Laškem. Tekma v Dvorani Tri lilije bo v soboto ob 19. uri.
ABA Liga 2
Nori ritem je terjal svoj davek
Rogaška je na že sedmi tekmi v 14-ih dneh doživela svoj drugi poraz. Dynamic je bil boljši z 80:75.
Članska ekipa
Urban Durnik je nov član Rogaške
22-letni 204 cm visoki (krilni) center je sezono začel v dresu Helios Suns.
ABA Liga 2
Proti Dynamicu po četrto zaporedno zmago
48 ur po pokalnem obračunu v Ljubljani naše košarkarje čaka nova, že sedma tekma v tem letu.
Pokal SPAR
Kljub zmagi brez zaključnega turnirja Pokala Spar
Košarkarji Rogaške so v drugem polčasu druge četrtfinalne tekme proti Petrol Olimpiji najprej nadoknadili 18 točk zaostanka, v zadnjih minutah pa še tiste tri iz prve tekme, a so na koncu po nek
Rogaška nadaljuje z dobrimi predstavami
Slatinčani so proti Iliriji še drugič v tem tednu presegli stotico in prišli do četrte zmage v mesecu januarju (106:99).
Prihaja Ilirija
Rogaško v 13. krogu Lige Nova KBM v soboto, 12. januarja, čaka že peta tekma v mesecu januarju.
ABA Liga 2
Rogaška s stotico do prve gostujoče zmage
Slatinčani, ki so v Vršac odpotovali brez poškodovanih Kosiča in Tomića, so v četrti tekmi v sedmih dneh prišli še do tretje zmage (102:107). To je sploh prva gostujoča zmaga v letošnji sezo
ABA Liga 2
V Vršcu četrta tekma v sedmih dneh
V sredo, 9. 1., Rogaško ob 18. uri v Vršcu čaka tekma 15. kroga ABA Lige 2.
Pokal SPAR
Po prvi tekmi še nič odločeno
Prva četrtfinalna tekma Pokala Spar v Rogaški Slatini je s 95:92 pripadla Petrol Olimpiji.