Liga Nova KBM
Rogaški licenca za sezono 2019/20
Komisija za licenciranje košarkarskih klubov pri KZS je, na podlagi predložene dokumentacije prosilca za licenco komisiji za licenciranje, na svoji seji sprejela naslednji sklep, da se KK ROGAŠKA�
Krka po zmagi v Rogaški Slatini v polfinale Lige Nova KBM
Košarkarjem Krke je v zadnjih minutah druge četrtfinalne tekme uspel preobrat za drugo zmago (74:80) in uvrstitev v polfinale državnega prvenstva.
V soboto v Rogaški druga četrtfinalna tekma
V soboto, 4. maja ob 19. uri bo v Športni dvorani Rogaška Slatina na sporedu druga četrtfinalna tekma Lige Nova KBM.
Krka do vodstva v četrtfinalni seriji
Košarkarji novomeške Krke so s 77:73 dobili prvi četrtfinalni obračun Lige Nova KBM.
Novaković: "Čaka nas misija nemogoče, a žoga je okrogla!"
Znani so termini četrtfinalnih obračunov Lige Nova KBM.
Po preobratu zmaga Olimpije, v četrtfinalu proti Krki
Košarkarji Rogaške so po odličnem prvem polčasu v nadaljevanju precej popustili in Olimpija je prišla do zmage s 75:70.
Za konec lige za prvaka proti Petrol Olimpiji
V torek, 23. aprila, bodo odigrane tekme zadnjega, 10. kroga Lige Nova KBM za prvaka.
Visok poraz v Novem mestu
Katastrofalna predstava Rogaške v Novem mestu in poraz s kar 30. točkami razlike je odnesel upe po prednosti domačega terena v četrtfinalnih dvobojih.
V soboto pomembna tekma v Novem mestu
9. krog Lige Nova KBM za prvaka za Rogaško prinaša gostovanje v Novem mestu.
Primorci niso dovolili presenečenja
Sixt Primorska je proti Rogaški prišla še do osme zaporedne zmage v Ligi Nova KBM za prvaka (89:69).