Slatinčani brez pravih možnosti v Splitu

Razpoloženi Rashun Davis je bil premalo za presenečenje Rogaške v Splitu, ki tako po treh odigranih krogih ABA Lige 2 ostaja neporažen.

Za naše košarkarje je bila usodna slaba druga četrtina, ki so jo domačini dobili s 25:14. Takrat se je razigral Maj Kovačevič, ki je imel izdatno pomoč v Jamelu Morrisu. Na drugi strani je bil razpoložen le Davis, ki je že v uvodni četrtini dosegel 12 od svojih 24-ih točk, njegovo statistiko pa je nekoliko skazilo 6 izgubljenih žog.

V zadnjih trenutkih tekme je svojo priložnost dočakal tudi Nick Čevizović, ki si bo gostovanje v Splitu zagotovo zapomnil po svojem debiju v dresu članske ekipe.

Prihodnji konec tedna se z lokalnim derbijem v Šentjurju začenja še nova sezona državnega prvenstva. Tekma v Dvorani Hruševec bo v soboto, 13. oktobra, ob 19. uri.

Naslednji teden pa Rogaško čakata dve domači tekmi. Sredi tedna (17. 10.) v goste prihaja Vršac, naslednjo soboto, 20. oktobra, pa v derbiju Lige Nova KBM v Rogaški Slatini gostuje Sixt Primorska.