Celotna novica

Visok poraz v Šenčurju

Naši košarkarji so v Šenčurju odigrali še tretjo tekmo v petih dneh. Po slabi tretji četrtini (30:11) smo doživeli sedmi zaporedni poraz (92:62) in ostajamo pri le eni zmagi v državnem prvenstvu.

Po tekmi v Šenčurju zdaj sledi nekoliko več časa za počitek, saniranje poškodb in pripravo na naslednjo tekmo. Naslednjo soboto, 20. novembra, v Rogaški Slatini gostuje Zlatorog Laško.

Po precej enakovrednem prvem polčasu (42:36) so v tretji četrtini do izraza prišle vse težave, s katerimi se v tem trenutku sooča naša članska ekipa. Zadnja četrtina je bila tako le še formalnost. Šenčur s šesto zmago in le enim porazom ostaja na vrhu lestvice Lige Nova KBM, na drugi strani pa Rogaška z obratnim izkupičkom deli 7. mesto s Šentjurjem, Triglavom in Zlatorogom.